Lopez & Affleck

​Pas momenteve të nxehta në jaht, çifti i njohur kapet dorë për dore në darkë

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk u bashkuan mbrëmë si në jahtin e tyre të mrekullueshëm, por ata ishin akoma të lidhur gjatë një nate takimi të shtunën.

Çifti që nuk mund t’i mbajë duart larg njëri-tjetrit ndërsa mbërritën në restorantin Oliveta në Bev Hills.

Ata sapo u kthyen nga një pushim super-romantik në jug të Francës, duke festuar datëlindjen 52 të Lopez dhe ata ishin si dy adoleshente me hormone të tërbuara.

Shumë njerëz mendojnë se kjo është e gjitha një “hyrje” në fejesë, por deri më tani, asnjë unazë.

Sidoqoftë, Ben i dhuroi të dashurës së tij një gjerdan me emrin e tij të bashkangjitur. Dhe, ka një diamant loti që varet dhe disa njerëz mendojnë se është një lloj unaze e fejesës së re.

Lopez u nda nga Alex Rodriguez dhe tani është në lidhje me ish-të fejuarin Ben Affleck (48) me të cilin u takua për herë të parë në vitin 2002 dhe u fejuan në fund të atij viti. Sidoqoftë, ata e shtynë martesën dhe në vitin 2004 u ndanë zyrtarisht. Affleck u martua me aktoren Jennifer Garner, me të cilën u nda në vitin 2018. Çifti ndajnë tre fëmijë.

Lopez është martuar tri herë, së pari me aktorin Ojani Noa nga 1997-1998, koreografin Cris Judd nga 2001-2003 dhe këngëtarin Marc Anthony nga 2004-2014.