LAJMI I FUNDIT

​Një person shoqërohet në Polici për të shtënat në veri të Mitrovicës

Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet se ky njeri ka qëlluar disa herë nga një pistoletë dje pasdite, dhe dyshohet se ai më pas ka hedhur armën e tij në lumin Ibër.

Policia gjeti dhe konfiskoi në vend dy gëzhoja pistolete gazi.

Siç thuhet, me vendim të prokurorit, kjo çështje hyn në procedurë të rregullt.