Aktori

​Ndërmjet dy Jennifer, Ben Affleck kërkon këshilla dashurie nga ish-gruaja?

Kohët e fundit, një nga çiftet më të famshëm njoftoi përfundimin e marrëdhënies së tyre.

Diva latine Jennifer Lopez dhe ish-lojtari i bejsbollit Alex Rodriguez kanë konfirmuar publikisht spekulimet e mëparshme në lidhje me ndarjen dhe vunë në dukje se ata e kuptuan se janë akoma miq më të mirë dhe do të qëndrojnë ashtu.

Por jo shumë kohë më vonë, thashethemet filluan të bëhen më të forta se Jennifer ishte ‘hedhur një sy tjetër’ tek ish-i fejuari i saj, aktori 48-vjeçar Ben Affleck.

Disa ditë më parë, Page Six postoi foto të aktorit me një SUV të bardhë që pretendohet se ishte në pronësi të Jennifer Lopez.

“Sigurimi e merr atë në një vend aty pranë dhe e kthen pasi kaloi disa orë në shtëpinë e saj,” konfirmoi një burim për Page Six duke përmendur një situatë që dyshohet se është përsëritur disa herë. Synimet e Benit duket se janë serioze, pasi ai bisedoi lidhur me Jennifer me ish-gruan e tij, aktoren 49-vjeçare Jennifer Garner.

Garner dhe Affleck u martuan një vit pasi ai dhe Lopez prishën fejesën, dhe në martesë ata patën dy vajza dhe një djalë. Tani janë në marrëdhënie të mira për shkak të fëmijëve, të cilët i shoqëruan së bashku në pishinat lokale dhe shfrytëzuan situatën për të folur për Lopez. Garner dëgjoi me vëmendje jetën e dashurisë së ish-burrit të saj.

Një burim i afërt me aktoren tha kohët e fundit për Entertainment Tonight se nuk e ka problem që Ben të rri me ish-të fejuarën e tij, apo me dikë tjetër. Gjëja më e rëndësishme për të është se ai është një baba i shkëlqyer dhe lumturia e fëmijëve të tyre është përparësia e saj.

Edhe pse thashethemet për një ribashkim midis Affleck dhe Jennifer Lopez janë në rritje, një burim tjetër i afërt me ish-të fejuarit u tha mediave se ata janë ende vetëm miq dhe se ata kurrë nuk kanë pushuar së qeni.

Kujtojmë, në vitin 2003, çifti vendosi t’i jepte fund lidhjes së tyre të dashurisë pasi Benit nuk i pëlqente aq shumë vëmendja e medias atë kohë. Aktori vlerësoi ish-të fejuarën e tij vite më parë për dukjen e shkëlqyeshme për moshën e tij, por ai nuk bëri asnjë hap serioz pasi në atë moment, dashuria mes Jennifer dhe Alex po lulëzonte.