Këngëtarët

​Me këtë foto zbuloi se janë bashkë, Lenny Kravitz dashuron Jennifer Lopez?

Vetëm disa javë më parë, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez njoftuan zyrtarisht dhe konfirmuan se lidhja e tyre katër-vjeçare kishte marrë fund.

“Ne e kuptuam se ishim miq më të mirë dhe shpresojmë të qëndrojmë në atë mënyrë. Ne do të vazhdojmë të bashkëpunojmë dhe mbështesim njëri-tjetrin në punët dhe projektet tona të përbashkëta, ‘shkroi 51-vjeçarja Lopez.

Nëse pyesni tabloidët amerikanë, nuk është shumë herët për të shkuar një hap më tej, kështu që ditët e fundit gjithnjë e më shumë njerëz po shkruajnë se lindi dashuri mes divës latine dhe muzikantit Lenny Kravitz.

Ndërsa po zhvillohej drama e vërtetë midis Alex dhe JLo, ylli i rokut Lenny Kravitz, me të cilin këngëtarja dhe aktorja është duke punuar në filmin ‘Shotgun Wedding’, gjeti vendin e saj në mes të gjithçka.

Sipas artikujve në revistën amerikane ‘In Touch’, diçka më shumë filloi të lindte mes tyre. Pikërisht kur besohej të ndodhte një shkëndijë, Aleks mbërriti në Republikën Dominikane, duke shpresuar të zgjidhte marrëdhëniet e tij me ish-të fejuarën.

Nga të gjitha llogaritë, ata dështuan, dhe Lenny dhe Jennifer iu dha mundësia për të thelluar miqësinë e tyre. Por fansat pas njoftimit të Kravitz dje arritën në përfundimin se diçka më shumë sesa një miqësi po ndodh mes të dyve.

“Jennifer, pas kaq shumë vitesh shoqërimi, më në fund patëm një shans për të punuar së bashku dhe të jemi krijues. Ishte një përvojë që do ta dua gjithmonë. Dashuri dhe respekt”, ka shkruar Lenny, i cili u vërshoi me komente nga fansat poshtë fotos.

“Oh, të dy duhet të jenë së bashku. Vetëm shikoni se si ai e shikon atë në të. Shikoni buzëqeshjen e saj. Me këtë foto, ai njoftoi se janë bashkë, jam i bindur”, ka shkruar një fans.

“Qëkur ata u bashkuan me projektin, çifti është bërë shumë i afërt dhe Lopez i ka zbuluar atij se ajo është një adhuruese e madhe e punës së tij. Kur kamerat fiken, ata shkojnë në drekë së bashku dhe duket se kalojnë shumë mirë. Miqësia dhe mbështetja e tij erdhën në ndihmë pas ndarjes me Alex, por Lenny është jashtëzakonisht simpatik dhe i pashëm, kështu që të gjithë ne dyshojmë se diçka shumë më e thellë po zhvillohet atje”, tha një burim nga xhirimi.