Lauren Alexis

​Lauren Alexis ekspozon linjat e saj të zjarrta

Sensacioni në Instagram Lauren Alexis i ka lënë pak imagjinatës së fansave të saj me azhurnimin e saj të fundit në rrjetet sociale.

Bukuroshja e re ka shpërndarë një postim, në të cilin ajo kishte veshur një rroba banje me rripa, me rroba të pakta, në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Fotoja e nxehtë ka arritur të grumbullojë mbi njëqind mijë pëlqime dhe shikime brenda një kohe të shkurtër.

Në foton e re, 21-vjeçarja gjithashtu vendosi syzet e diellit në kokë ndërsa u kthye për të parë lentet e aparatit.

Në një nga azhurnimet e saj të hershme në Instagram, Lauren ndau një foto të veshur me bikini jeshile neon dhe tregoi shumë nga lëkura e saj. Në foto, ajo shihet duke pozuar në një vaskë të nxehtë, ndërsa ajo ngacmoi fansat e saj duke u kërkuar atyre të mendonin për temperaturën e saj. Lauren ekspozoi kthesat e saj në veshjen e zjarrtë duke lënë miliona fansa të çmendur në platformën e ndarjes së fotove.

Divës shpesh i pëlqen të nxjerrë në pah figurën e saj në fotot e nxehta që pozojnë me veshje elegante.

Ndërkohë, bomba britanike ka bërë një bazë të madhe tifozësh në rrjetet sociale me më shumë se një milion fansa vetëm në Instagram. Ajo është më e popullarizuara për videot e saj të nxehta në YouTube në të cilat ndan mësime në tema të ndryshme, si palestër, veshje dhe më shumë.

Lauren di si t’i çmendë fansat e saj me përmbajtjen e saj të nxehtë në Instagram dhe duket se është e pandalshme.

Disa tifozë shkruan fjalë admirimi në postimin e saj të fundit, të cilën ajo e postoi me një mbishkrim duke u kërkuar fansave të saj të merrnin me mend qytetin ku është klikuar. Ndërsa disa nga adhuruesit e saj menduan disa vende si Japonia, Qipro, një tjetër pyeti: “A i pëlqen Lauren në të vërtetë ndjekësit e saj?”