Këngëtarja

​Jennifer Lopez tregon si duket pa grim

Këngëtarja e njohur latine postoi një foto pa grim, dhe fansat e saj nuk mund të besojnë se sa mirë dukej si 52-vjeçare.

“Mirëmëngjesi të gjithëve”, ka shkruar Jennifer Lopez pranë fotos.

Ajo postoi të njëjtën fotografi në Instagram, ku mori mbi 1.2 milion pëlqime për vetëm disa orë.