Çifti i ri

​J.Lo dhe Ben Affleck nuk ndahen nga njëri-tjetri – tani stërviten bashkë dhe shumë u tronditën nga barku i saj

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez duket se nuk dinë të zemërohen për asnjë minutë.

Thashethemet e para për një ribashkim të ish-të fejuarve u shfaqën në fillim të majit kur ata u kapën së bashku.

“Pëllumbat” kaluan fundjavën në Big Sky Resort në Montana, ku Ben zotëron pronën, dhe kur u kthyen me avion privat në Los Anxhelos, ata u drejtuan së bashku në vilën e Lopez në Bel-Air.

Çifti thuhet se kaloi disa ditë së bashku në një vendpushim të fshehtë skish. Midis ish-çiftit diçka thuhet se filloi të ndodhte përsëri ndërsa Lopez ishte ende zyrtarisht e fejuar me lojtarin e bejsbollit Alex Rodriguez.

Dhe tani, siç duket, ata kanë filluar të shkojnë në të njëjtën palestër së bashku, aty ku këngëtarja shkon pothuajse çdo ditë. Kur fotot e reja u përhapën në rrjetet sociale, shumë u tronditën kur panë barkun e Jennifer sikur ishte rritur papritur.

Por është një iluzion optik, megjithëse jemi të sigurt se të gjithë do të ishin të lumtur nëse çifti do të punonte në këtë drejtim.

Pasi ajo mbaroi stërvitjen e saj, Lopez shkoi për të marrë djalin e saj Max, dhe qentë e tyre ishin me ta.