Gjakovë

​Godet lisin me veturë

Një person ka pësuar vet-aksident në fshatin Batushe të Gjakovës, pasi ka humbur kontrollin mbi veturën, duke del jashtë rruge dhe godet një lis.

Si pasojë e aksidentit i dyshuari pëson lëndime trupore dhe i njëjti dërgohet për tretman mjekësor në QKUK.