policia

​Gjakovari kanos policët se ia shqiptuan gjobën

Policia në Gjakovë ka arrestuar një person pasi që i njëjti ka kanosur verbalisht dy zyrtarët policorë derisa ishin duke i shqiptuar një tiketë kundërvajtje.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

loading...