Diva e muzikës

​Dekolteja e thellë e J.Lo, askush nuk di t’i veshë me kaq shumë shije

Diva e muzikës Jennifer Lopez performoi të dielën në koncertin “Vax Live” në Los Anxhelos, i cili synonte t’i bënte njerëzit të vetëdijshëm se sa e rëndësishme është të vaksinohen.

Para se të vinte në skenë një spektakël të veshur për sytë dhe veshët, Jennifer u shfaq në tapetin e kuq në një dekolte deri në kërthizë që nuk e kishim parë prej kohësh.

Duke vepruar kështu, ajo dëshmoi edhe një herë se padyshim që i pëlqeu që prishi fejesën me Alex Rodriguez pasi duket më mirë se kurrë.

Akoma, me kalimin e viteve, Jennifer është bërë një mbretëreshë e vërtetë e dekoltesë së thellë që zgjodhi për qilima të kuq dhe shfaqje, dhe shikoni disa nga publikimet e saj më goditëse në galerinë tonë.

Gjithçka filloi me veshjen legjendare, të gjelbër Versace në Grammy Awards, por kishte më shumë material, apo jo.