Çifti i famshëm

​David Beckham porosit gruan e tij Victoria: Hakmarrja do të jetë e ëmbël…

Edhe Victoria Beckham ngacmon burrin e saj kur bën një zgjedhje të çuditshme të modës.

Ish-anëtarja e “Spice Girls”, sot një stiliste veshjesh, tallej me çizmet që burri i saj David Beckham zgjodhi për një udhëtim familjar dhe ish-ylli i futbollit i tha gruas së tij se – hakmarrja do të jetë e ëmbël …

Gjithçka filloi kur Beckham dhe dy fëmijët e tyre vizituan pacientët në Spitalin Royal Chelsea në Londër gjatë fundjavës.

Ish-anëtarja e Spice Girls dukej elegante me një pulovër ngjyrë blu-portokalli dhe xhinse të trapezit, ndërsa burri i saj zgjodhi një xhaketë gri, këmishë të bardhë dhe pantallona kafe.