policia

​​ ​Ryshfet me 10 euro, arrestohet shtetasi serb

Policia në Pejë ka arrestuar një serb pasi që i njëjti derisa ishte duke transportuar kafshë me kamionin me targa të Novi Pazarit dhe derisa zyrtarët policorë i shqiptonin një tiketë kundërvajtje në trafik u ka ofruar një monedhë prej 10 euro.

Me vendim të prokurorit i njëjti pas intervistimit është dërguar në mbajtje, ndërsa kamioni i tij është dërguar në destinacionin e caktuar.

loading...